Про Нас / About Us

Спілка моделістів з пластику міста Бориспіль, заснована ініціативною групою активістів - моделістів з метою поширення міжнародного руху IPMS. Схвалення та підтримка ідеї отримані від Національної IPMS Ukraine організації з наділеними правами як обласної самостійної непідзвітної бренч організації моделістів міста Бориспіль, Київської області.

Дата утворення: 14 березня 2018 року, рішенням протоколу установчих зборів.

Основною метою створення, подальшого існування та розвитку IPMS Boryspil (UA), є філософія стендового моделізму, традиції та популяризація руху серед юнацтва та дорослих Бориспільщини та України.

Діяльність організації побудована на лояльному, демократичному ставленні до членів організації та не суперечить правилам міжнародного руху IPMS.

IPMS Boryspil (UA) не підтримує будь які політичні рухи, не приймає участі у релігійних конфесіях, сепаратистичних організаціях, фінансових та бізнес проектах та не веде будь яку діяльність, яка суперечить законодавству України.

IPMS Boryspil (UA) - це неприбуткова громадська організація (об`єднання однодумців), яка підтримує рух стендового моделізму як хобі та особисте захоплення людини.

Ми цінуємо особисту думку та точку зору наших гостей та членів організації. Ми поважаємо людську гідність та вітаємо чесність та порядність. Ми перетворюємо світ у мініатюру. Ми вчимось та вдосконалюємось щороку, щодня, щохвилини.  

(put English version here)