Про Нас / About Us

Спілка моделістів з пластику IPMS UKRAINE (BORYSPIL) заснована ініціативною групою активістів - моделістів з метою поширення міжнародного руху IPMS. Схвалення та підтримка ідеї отримані від  IPMS United Kingdom з наділеними правами як Національної самостійної непідзвітної спільноти моделістів України.

Дата утворення: 14 березня 2018 року, рішенням протоколу установчих зборів.

Дата отримання сертифікату відповідності Національної IPMS організації України, згідно з міжнародними стандартами IPMS, 17.08.2019.

Згідно з отриманими правами, ми погоджуємось виконувати усі базові принципи Світової Асоціації «Міжнародної Спільноти Моделістів з Пластику» (IPMS) як Національна Організація IPMS України (Бориспіль), з метою поширення руху стендового моделювання як хобі, обміну відповідними знаннями та навичками, досвідом та інформацією, незважаючи на расові, релігійні, вікові та гендерні відмінності учасників Руху.

Також IPMS UKRAINE BORYSPIL отримали єдине право в Україні узгоджувати реєстрацію та надавати підтвердження про діяльність будь-яким IPMS організаціям в Україні, включаючи клуби, гуртки, спілки, групи тощо, які повідомили про своє заснування, з метою регулювання та підтримки їх діяльності.

Основною метою створення, подальшого існування та розвитку IPMS UKRAINE (BORYSPIL), є філософія стендового моделізму, традиції та популяризація руху серед юнацтва та дорослих Бориспільщини та України.

Діяльність організації побудована на лояльному, демократичному ставленні до членів організації та не суперечить правилам міжнародного руху IPMS.

 IPMS UKRAINE (BORYSPIL) не підтримує будь які політичні рухи, не приймає участі у релігійних конфесіях, сепаратистичних організаціях, фінансових та бізнес проектах та не веде будь яку діяльність, яка суперечить законодавству України.

IPMS UKRAINE (BORYSPIL)  - це неприбуткова громадська організація (об`єднання однодумців), яка підтримує рух стендового моделізму як хобі та особисте захоплення людини.

Ми цінуємо особисту думку та точку зору наших гостей та членів організації. Ми поважаємо людську гідність та вітаємо чесність та порядність. Ми перетворюємо світ у мініатюру. Ми вчимось та вдосконалюємось щороку, щодня, щохвилини.  


Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати