Статут Regulations

IPMS UKRAINE (Boryspil) 

Загальні положення

Головною метою діяльності IPMS UKRAINE (Boryspil) є підтримка, поширення та розвиток руху моделізму з пластику в Україні.

IPMS UKRAINE (Boryspil) громадська наприбуткова організація, створена на підставі протоколу (№01, від 24/02/2018) установчих зборів групи активістів-ентузіастів на добровільних засадах.

IPMS UKRAINE (Boryspil) не веде фінансової діяльності, політичної, релігійної пропаганди та агітації. 

Діяльність IPMS UKRAINE (Boryspil) не виходить за межі філософії та традицій стендового моделізму, хобі як виду творчості та не суперечить міжнародним правилам IPMS.

Права та обов`  язки

Керівництво IPMS UKRAINE (Boryspil) вітає наміри про вступ у спілку IPMS UKRAINE (Boryspil) на добровільних засадах осіб, старших 16 років, які мають бажання займатись моделізмом з пластику власноруч або цікавляться цим видом творчості як хобі.

Реєстрація та вступ у членство IPMS UKRAINE (Boryspil) проводиться за заявою кандидата та затверджується керівництвом організації.

Кандидат на вступ, після підтвердження заявки і погодження з СТАТУТОМ, одразу вносить добровільний благодійний внесок за перший і наступний місяць свого перебування в Організації в розмірі 200 гривень в фонд клубу. 

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) має право робити добровільні благодійні внески щомісяця, у розмірі 100 гривень на витратні матеріали, поліграфічну продукцію, організаційні процеси які пов`язані з виготовленням посвідчень та для підтримки діяльності Організації. 

IPMS UKRAINE (Boryspil) узгоджує реєстрацію та надає сертифікат схвалення організаціям, клубам та групам IPMS України, які оголошують про свою діяльність.

Усім членам IPMS UKRAINE (Boryspil) видаються посвідчення з певним терміном дії, використання яких передбачається умовами проведення заходів IPMS в Україні та за її межами.

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) має право приймати участь у заходах IPMS у складі команди IPMS UKRAINE (Boryspil) або самостійно, у період який зазначено у посвідченні.

У разі відсутності активності Учасника в діяльності Організації, припинення її підтримки з неповажних причин протягом 12 - ти місяців, ми повідомляємо його про скасування членства в Організації та його посвідчення анулюється.

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) звітує керівництву та надає інформацію про свою діяльність усно або електронною поштою на адресу секретаря організації, на протязі поточного місяця, але не пізніше 10 го числа наступного місяця.

Керівництво IPMS UKRAINE (Boryspil) відповідає за своєчасне надання та оновлення інформації про діяльність організації усім членам  IPMS UKRAINE (Boryspil).

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) гідно ставиться до правил, філософії та традицій руху моделізму в Україні та за її межами. 

Забороняється проводити дії щодо дискредитації організації, її діяльності, розвитку тощо.

Керівництво IPMS UKRAINE (Boryspil) має право прийняти рішення про припинення членства будь кого з учасників організації шляхом голосування у разі порушення ним правил та вимог СТАТУТУ чи у разі перевищення повноважень члена IPMS UKRAINE (Boryspil) .

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) має право надавати свої пропозиції щодо покращення діяльності Організації.  

Відповідальність

Керівництво на чолі з Президентом, несе відповідальність за виконання та дотримання правил, що зазначені у СТАТУТі усіма членами IPMS UKRAINE (Boryspil).

Будь які зміни у СТАТУТі або доповнення до ПРАВИЛ додаються на підставі рішення керівництва IPMS UKRAINE (Boryspil) та отриманих пропозицій від членів  IPMS UKRAINE (Boryspil).

Президент несе відповідальність за своєчасне надання офіційної інформації про діяльність та розвиток IPMS UKRAINE (Boryspil) .

Звітний період встановлюється: кінець календарного року.

Звіт надається на офіційному сайті та персонально кожному члену IPMS UKRAINE (Boryspil) через вказану ним у заяві електронну адресу пошти.

Президент несе відповідальність за своєчасне надання офіційної інформації про припинення діяльності IPMS UKRAINE (Boryspil) зацікавленим особам.

Кожен член IPMS UKRAINE (Boryspil) запобігає розповсюдженню інформації яка має відношення до інтелектуальної власності організації.

Заохочення

Керівництво IPMS UKRAINE (Boryspil) гарантує усім членам огранізації комфортність перебування, демократичне ставлення до особистості, повагу до створених власних моделей у межах організації та під час проведення заходів. 

Керівництво IPMS UKRAINE (Boryspil) щиро підтримує ідеї, проекти, які надані кожним членом організації, з метою її вдосконалення та для розвитку IPMS UKRAINE (Boryspil).  

Будь які прийнятні та припустимі методи можуть бути використані організацією за загальним громадським рішенням для заохочення членів  IPMS UKRAINE (Boryspil) з метою підтримки приємної та позитивної атмосфери у колективі.


Керівництво  IPMS UKRAINE (Boryspil)                                                                  17.08.2019                                    

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати