Статут організації /
Regulations

IPMS Boryspil (UA) branch organization.

Загальні положення

Головною метою діяльності IPMS Boryspil (UA) є підтримка, поширення та розвиток руху моделізму з пластику у місті Бориспіль, Київської області та в Україні.

IPMS Boryspil (UA)  це громадська наприбуткова організація, створена на підставі протоколу (№01, від 24/02/2018) установчих зборів групи активістів-ентузіастів на добровільних засадах.

IPMS Boryspil (UA)  не веде фінансової діяльності, політичної, релігійної пропаганди та агітації. 

Діяльність IPMS Boryspil (UA) не виходить за межі філософії та традицій стендового моделізму, хобі як виду творчості та не суперечить міжнародним правилам IPMS.

Права та обов`язки

Керівництво IPMS Boryspil (UA) вітає наміри про вступ нових членів у спілку моделістів міста Бориспіль на добровільних засадах осіб, старших 16 років, які мають бажання займатись моделізмом з пластику власноруч або цікавляться цим видом творчості як хобі.

Реєстрація та вступ у членство IPMS Boryspil (UA) проводиться за заявою кандидата та затверджується керівництвом організації.

Усім членам IPMS Boryspil (UA) видаються посвідчення з певним терміном дії, використання яких передбачається умовами проведення заходів IPMS в Україні та за її межами.

Кожен член IPMS Boryspil (UA) має право приймати участь у заходах  IPMS у складі команди IPMS Boryspil (UA) або самостійно у період який зазначено у посвідченні.

Кожен член IPMS Boryspil (UA) звітує керівництву та надає інформацію про свою діяльність усно або електронною поштою на адресу секретаря організації, на протязі поточного місяця але не пізніше 10 го числа наступного місяця.

Керівництво IPMS Boryspil (UA) забезпечую своєчасне надання та оновлення інформації про діяльність організації усім членам IPMS Boryspil (UA).

Кожен член IPMS Boryspil (UA) гідно ставиться до правил, філософії та традицій руху моделізму в Україні та за її межами. 

Забороняється проводити дії щодо дискредитації організації, її діяльності, розвитку тощо.

Керівництво IPMS Boryspil (UA)  має право прийняти рішення про припинення членства будь кого з учасників організації шляхом голосування у разі порушення ним правил та вимог СТАТУТУ чи у разі перевищення повноважень члена IPMS Boryspil (UA).

Кожен член IPMS Boryspil (UA) має право надавати свої пропозиції щодо покращення діяльності організації.  

Кожен член IPMS Boryspil (UA) має право робити добровільні благодійні акції за особистим бажанням на витратну продукцію та організаційні процеси які пов`язані з  виготовленням посвідчень.

Відповідальність

Керівництво на чолі з директором, несе відповідальність за виконання та дотримання правил, що зазначені у СТАТУТі усіма членами IPMS Boryspil (UA).

Будь які зміни у СТАТУТі або доповнення до ПРАВИЛ додаються на підставі рішення керівництва IPMS Boryspil (UA) та отриманих пропозицій від членів IPMS Boryspil (UA) .

Директор несе відповідальність за своєчасне надання офіційної інформації про діяльність та розвиток  IPMS Boryspil (UA).

Звітний період встановлюється: кінець календарного року.

Звіт надається на офіційному сайті та персонально кожному члену  IPMS Boryspil (UA) через вказану ним у заяві електронну адресу пошти.

Директор несе відповідальність за своєчасне надання офіційної інформації про припинення діяльності  IPMS Boryspil (UA) усім зацікавленим особам.

Кожен член IPMS Boryspil (UA) запобігає розповсюдженню інформації яка має відношення до інтелектуальної власності організації.


Заохочення

Керівництво IPMS Boryspil (UA) гарантує усім членам огранізації комфортність перебування, демократичне ставлення до особистості, повагу до створених власних моделей у межах організації та під час проведення заходів. 

Керівництво IPMS Boryspil (UA)  щиро підтримує ідеї, проекти, які надані кожним членом організації, з метою вдосконалення та для розвитку IPMS Boryspil (UA). 

Будь які прийнятні та припустимі методи можуть бути використані організацією за загальним громадським рішенням для заохочення членів IPMS Boryspil (UA) з метою підтримки приємної та позитивної атмосфери у колективі.


Керівництво IPMS Boryspil (UA)                                                                               14.03.2018


Реєстраційна форма

Для реєстрації члена клубу IPMS BORYSPIL (UA) необхідно оформити реєстраційну форму та надіслати її на адресу керівництва для затвердження Вашої кандидатури. Це означає, що Ви погодились з правилами клубу та підтримуєте його діяльність.

Для зручності опрацювання інформації та з метою покращення роботи, надсилати копію через електронну пошту разом з фотографією обличчя та з коментарем в темі повідомлення: "реєстраційна форма для вступу в клуб".