MK СВІТ 2018

Шановні друзі!

21-22 квітня 2018, наш клуб вперше презентував свою експозицію на шорічній виставці моделістів, що відбулась у м.Київ. Ми це зробили завдяки бажанню рухатись уперед.

Підготовка клубу до участі у виставці тривала у дуже стислий термін і часу на прийняття рішень з тих чи інших питань просто не було. Рішення приймались швидко, радикально та лаконічно. Дії були чітко узгоджені між усіма активістами та виважені.

IPMS Boryspil UA прийняли участь у перемовинах «Круглий Стіл» щодо нових планів та заходів, спрямованих на розвиток стендового моделізму в Україні, пропозиції, ідеї, постановка задач, терміни виконання, місце проведення наступної виставки.

На виставці були представлені найкращі моделі активіст клубу як окрема експозиція в загальному форматі заходу. Нас відвідали усі бажаючі, друзі, гості, знайомі. Це був просто грандіозний обмін інформацією, порадами, пропозиціями та планами на майбутнє. А також ми з радістю провели реєстрацію нових членів клубу. 

Модель - фаворит за версією «IPMS BORYSPIL UA» отримує відзнаку клубу.

Спеціальним призом було відзначено роботу Марченка Валерія, Bf 109E-4 у категорії "А3".

А також не залишили без уваги групу "Y". Цікава коробка легендарного літака Британської авіації WWII була передана до дитячої студії у місто Житомир, чекаємо на результат та закінчену модель.

Все ж таки, ми це зробили!

Дякуємо усім, ми найкращі!

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати