ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

IPMS UKRAINE (Boryspil)

Спілка моделістів з пластику міста Бориспіль, заснована ініціативною групою активістів - моделістів з метою поширення міжнародного руху IPMS. Схвалення та підтримка ідеї отримані від IPMS United Kingdom з наділеними правами як Національної Спільноти Моделістів України.

Дата утворення: 14 березня 2018 року, рішенням протоколу установчих зборів.

Дата отримання сертифікату відповідності: 17.08.2019.

Діяльність

Основною метою створення, подальшого існування та розвитку IPMS UKRAINE (Boryspil), є філософія  стендового моделізму, традиції  та популяризація руху серед юнацтва та дорослих Бориспільщини та України. 

Діяльність організації побудована на лояльному, демократичному ставленні до членів організації та не суперечить правилам міжнародного руху IPMS.


IPMS UKRAINE (Boryspil) не підтримує будь які політичні рухи, не приймає участі у релігійних конфесіях, сепаратичних організаціях та не веде будь яку діяльність, яка суперечить законодавству України.

IPMS UKRAINE (Boryspil) - це неприбуткова громадська організація (об`єднання однодумців), яка підтримує рух стендового моделізму як хобі та особисте захоплення людини.

Ми цінуємо особисту думку та точку зору наших гостей та членів організації.  Ми поважаємо людську гідність та вітаємо чесність та порядність. Ми перетворюємо світ у мініатюру. Ми вчимось та вдосконалюємось щороку, щодня, щохвилини. 

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати