ТЕМАТИЧНА ГРУПА (SIG) 

"FALKLANDS WAR 1982" 1/144


"...Події 1982 року давно увійшли у історію. Були переможці і переможені. В наших спогадах залишаються лише меморіальні написи та постаті ветеранів. Честь і доблесть, слава і звук сурми...Усім, хто пройшов бойове випробування та виконував важкі задачі за Перемогу Демократії, присвячені ці масштабні мініатюри". 

Ця група (SIG) створена для комунікації, обміну інформацією та об'єднання моделістів, які виявили бажання підтримати цю ідею власними роботами або прийняти участь в загальних організаційних питаннях.

Ініціатива створення ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 та авторське право належить IPMS BORYSPIL UA.

Будь - хто може приєднатись до цієї групи та відповідно вести активну діяльність на рівних правах як учасник та прихильник цього напрямку моделізму.

Кожен учасник ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 погоджується з встановленими правилами, виконує регламент щодо заходів проведення виставок-змагань за участю SIG "FALKLANDS WAR 1982" 1/144.

Кожен учасник ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 надає до реєстрації свої власні моделі, які відповідають тематичному напрямку групи на період проведення виставки-змагань. Після завершення заходу, моделі передаються власникам.

Вікова категорія учасників: особи старші 18 ти років.
Кількість моделей для реєстрації у групі від кожного учасника необмежена.

ТЕМАТИЧНА ГРУПА МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 впроваджує дві призові відзнаки.

1 Відзнака та диплом до неї «За кращу роботу (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144».
Цією відзнакою нагороджується краща модель щорічної сезонної виставки - змагань, на якій презентується експозиція ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLAND WAR 1982" 1/144 відповідно з Програмою проведення певного заходу.

2 Відзнака та диплом до неї «За кращу ТЕМАТИЧНУ ГРУПУ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG)» за версією УЧАСНИКІВ КВОРУМУ ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ SIG "FALKLANDS WAR 1982" 1/144.
Цією відзнакою нагороджується краща ТЕМАТИЧНА ГРУПА МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ, яка приймає участь у виставці-змаганнях на рівних правах з SIG "FALKLANDS WAR 1982" 1/144.

ПАМ`ЯТНА ВІДЗНАКА
«За участь у ТЕМАТИЧНІЙ ГРУПІ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 (з вказанням назви сезонної виставки-змагань) вручається усім учасникам (SIG) "FALKLANDS WAR 1982" 1/144 які приймали участь у виставці-змаганнях.

ПРИМІТКА

Група вважається сформованою та такою, що має право заявитись на участь у виставці-конкурсі є ТЕМАТИЧНА ГРУПА МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG), модельний ряд якої налічує від ТРЬОХ моделей одного тематичного напрямку, які виконані в одному масштабі.

СУДДІВСТВО

Проводиться членами ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG), досвідченими моделістами та знавцями історіко - технічного стендового моделізму. Рішення про визначення кращої роботи ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) та кращої ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG) приймається колегіально.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Формується за рахунок добровільних внесків учасників ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG), спонсорів та бажаючих підтримати свою улюблену тему яка поширюється моделістами ТЕМАТИЧНОЇ ГРУПИ МАСШТАБНИХ МОДЕЛЕЙ (SIG).

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Відкриті вакансії на увесь модельний ряд "FALKLANDS WAR 1982" 1/144.
- Авіація;
- Флот;
- Діорами.

Країни, які приймали участь у війні: Велика Британія, Аргентина.Слідкуйте:
Facebook